Moje deníčky

Kdo by to neznal...na cestách, ale i po návratu domů jsme zahlcení informacemi, dojmy, zážitky....a ty je potřeba někde uchovat, zapsat si je. Jak to dělám já? Mým neodmyslitelným parťákem na cestách je cestovní deníček, kde si zapisuji všechny potřebné informace, vkládám obrázky atd.  Proto jsem se rozhodla vytvořit kolekci vlastních deníčků, které snad potěší i někoho dalšího......

Originální deníček formátu A4 s fotkou majáku od Neziderského jezera, kde jsem byla letos v létě. Bližší info v detailu produktu.

Cestovní deníček formátu A4 s ostrovem nedaleko města Laganas na ostrově Zakynthos. Bližší info v detailu produktu.

Cestovní deníček pro Vaše zážitky a dojmy, formát A4. Obsahuje 50 stran papíru A4 80 g, čistě bílý. Bližší info v detailu produktu.

Cestovní deníček pro Vaše zážitky a dojmy, formát A4. Čelní strana známá pláž Navagio, ostrov Zakynthos ( 2017). Obsahuje 50 stran papíru A4 80 g, čistě bílý. Bližší info v detailu produktu.

Cestovní deníček pro Vaše zážitky a dojmy, formát A4. Čelní strana Potamos Beach, Kréta ( 2018). Obsahuje 50 stran papíru A4 80 g, čistě bílý. Bližší info v detailu produktu.

.